شناسايي و بهبود فرايندها و مدل هاي فرايندي کسب و کار

امروزه بحث شناسایی و مدلسازی فرآيندهای سازمانی، بحثی است که در بسیاری از سازمان‌ها با ابعاد کوچک و بزرگ مطرح است، مباحث مدیریت و مدل سازی فرآيندهای سازمانی می‌تواند به عنوان عامل مهمی در موفقیت کسب و کار سازمان‌ها در نظر گرفته شود.

مشاوره و ارزيابي در حوزه هاي برنامه ريزي و تحليل سيستمها

در سال‌های اخیر، افزایش رقابت در بازار و پویایی محیط کسب و کار، سازمان‌‌های اقتصادی را از یک سو مجبور به تغییر ساختار‌های سنتی و لخت به ساختار‌های سریع و چابک و از سوی دیگر استفاده و بهره‌گیری از تکنولوژی‌‌ها و ابزار‌های جدید فناوری اطلاعات هم در سطوح مدیریتی و هم در سطوح عملیاتی و پشتیبانی نموده است.

مباحث مرتبط با برنامه ريزي توليد، کنترل موجودي و برنامه ريزي انبار

 امروزه سازمان‌های نوین به دنبال کاهش میزان موجودی کالا و نگهداری آن هستند تا از هزینه‌های نگهداری و انبارداری دوری کنند. اما عملا این امکان وجود دارد که ما نتوانیم این کاررا انجام دهیم و بهرحال موجودی و انبار و هزینه‌های نگهداری را همچنان داشته باشیم.

سيستم هاي اطلاعاتي و سيستم هاي مکانيزه

سازمان ها در دوران گذشته به اهمیت و ارزش مدیریت منابع کلیدی سازمان مانند انسانها و مواد پی برده بودند. در همین راستا، در دوره های اخیر، اطلاعات نیز به یکی از دارایی های اساسی سارمانها تبدیل شده است.

کنترل کيفيت و کيفيت فراگير

مقوله مدیریت کیفیت فراگیر طی دو دهه گذشته توجهات زیادی را در صنعت و علوم اکادمیک به خود جلب کرده است. مدیریت کیفیت فراگیر یکی از مشهورترین و پردوام ترین مفاهیم و فلسفه های توسعه و مدرن مدیریت در سالهای اخیر بوده که اثرات شگرف و عمیقی در تاریخ کسب و کارهای جدید داشته است.

مباحث طرحريزي و استقرار سيستم هاي مديريتي

پیشرفت روز افزون تکنولوژی و توسعه دانش باعث شده تا اکثر سازمانها ، شرکتها و هر مجموعه فعال درکلیه صنایع ( خدماتی ، پیمانکاری ، بازرگانی ، تولیدی و غیره…) خود را بروز نگه داشته و همواره با بکارگیری جدیدترین تاکتیکها و تکنیکها قصد تحکیم جایگاه رقابتی خود در بازار را دارند.

استقرار سیستم مديريت دانش

مدیریت دانش یک، روند آگاهانه ایجاد دانش، اعتبار بخشی به دانش، ارائه دانش، توزیع دانش و کاربرد آن است که با سازمان یادگیرنده و مدیریت منابع انسانی در ارتباط است.

استقرار چرخه بهره وري

یکی از مواردی که همه سازمان ها و حتی انسان ها به آن توجه دارند، موضوع بهره وری است، اینکه سازمانشان و یا اصلاً خودشان بهره وری بالایی داشته باشند.

استقرار متدلوژی مديريت پروژه

استقرار سیستم مدیریت پروژه به ویژه در شرکتهای پروژه محور به معنی تدوین استانداردها و دستورالعملها و فرایندهایی است که باعث ارتقا سطح مدیریت پروژه های یک سازمان پروژه محور می شود.

استقرار سیستم آراستگی محیط کار (5S)

بی شک دستیابی به تولید بیشتر و محصول باکیفیت‌ برتر جزو الفبای کار در محیط‌های صنعتی و تولیدی می باشد، اما اجرای کار بهتر و یا دستیابی به فرایندی که در آن کالا یا محصولات به‌صورت کیفی تولید شوند، به‌تنهایی آسان نیست.

زنبیل خرید